Saturday, 29 June 2013

Stylowe miejsce w sieci

Cześć :) 


Jak każda kobieta lubię ładne rzeczy. Lubię je oglądać, kolekcjonować, wracać do nich, szukać w nich inspiracji. Czasem szukam czegoś konkretnego, wtedy cenię porządek. Czasem chcę tylko nacieszyć oczy i szukam różnorodności. Bardzo kobiece podejście :) Wielu powie, że to marzenia nie do spełnienia. 

Wręcz przeciwnie! Jest takie miejsce, które jest kobiece do granic możliwości, w którym każda znajdzie coś interesującego i które spełni każdą zachciankę. Tylko gdzie? Otóż, w internecie :)

Połączenie technologii i pracy kreatywnych osób dało wymierny efekt w postaci serwisu stylowi.pl . Ciężko znaleźć odpowiednie określenie dla tej strony, bo jest to trochę serwis społecznościowy, gdzie można komentować i dzielić się inspiracjami z rodziną i znajomymi, a także poznawać nowe osoby, ale nie tylko. Ja lubię nazywać ten serwis po prostu stroną z ładnymi rzeczami :)

Znajdziemy tu kategorie tematyczne takie jak moda (damska i męska), DIY, kuchnia, fitness itd. Dlatego właśnie ciężko nadać tej stronie jedno miano.

Strona Stylowi w krótkim czasie stała się moim małym uzależnieniem i miejscem, w którym mogę odpocząć ciesząc oczy ładnymi obrazami. Zaglądam tam codziennie. Czasem tak po prostu, bez większej potrzeby wyszukania czegoś, często szukając inspiracji modowych, makijażowych i manicure'owych. Szczególnie cenię to miejsce przed Bożym Narodzeniem, bo dostarcza miliony pomysłów na prezenty, które często można zrealizować za niewielkie pieniądze.

W Stylowych najbardziej lubię możliwość zakładania kolekcji. Można do nich wrzucać zdjęcia wstawione przez innych, a także wyszukiwać własne inspiracje i dzielić się nimi z innymi użytkownikami.  W każdym momencie możemy też szybko odnaleźć to, co nas zaciekawiło lub zainspirowało.

A wy znacie już tą stronę? Jakie są wasze wrażenia?
Życzę miłej soboty :)
Magda

No comments:

Post a Comment